Tasarım ve İnternet Dünyası

Tasarım ve İnternet Dünyası

Tasarım ve İnternet Dünyası

Gündelik yaşamda sıkça kullandığımız veya işittiğimiz bir sözcük  “tasarım”. Hangi alanda kullanılıyor olursa olsun, çağrıştırdığı anlam sonucun ilk oluşturulma aşaması. Yani “moda tasarımı” denildiğinde, henüz oluşmamış bir kıyafete işaret edildiği anlaşılıyor. İnternet siteleriyle ilgili de çeşitli kavramlarla kullanılan tasarım işi, markalaşma yolunda önem barındıran bir alan.

Ayrıca web site sahipseniz ve siteniz arama motorlarına uygun değilse istanbul seo uzmanı olarak biz buradayız. İstediğiniz bir sitenin SEO ayarlarını ve gerekli desteği sunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal bir firmadan yan gelir sağlama amacıyla açılan internet sitesine kadar, bazı ayrıntıların tasarlanması gerekiyor. Örneğin, logonuz, isminizden ve internet sitesi alan adınızdan sonra sizi ifade edecek üçüncü önemli başlıktır. Logonuzun renkleri, boyutları, barındırdığı metin ve görseller bu yüzden önemlidir. Tıpkı logonuzun tasarımı gibi, siteniz için ele alınan web tasarımı da önemlidir; çünkü ziyaretçinizin karşılaşacağı görünümü esas alır. Sitenize ilk kez giren ziyaretçinin ilk izlenimi olumlu olursa, hem daha çok zaman geçirecektir, hem de tekrar siteye dönme ihtimali artacaktır. Bu yüzden internet dünyasında henüz etkinleştirilmemiş olan her şey, önce özenle tasarlanmalı ve sonra yayına sokulmalıdır.