Sahibinden Gibi Site Kurmak | İlan Sitesi Kurmak – 2400₺

Sahibinden Gibi Site Kurmak | İlan Sitesi Kurmak – 2400₺

İlan Sitesi Kurmak ve Sahibinden Gibi Site Kurmak isteyenlere uygun fiyata profesyonel ilan sitesi kurulumu yapmaktayım.

Sahibinden Gibi Site Kurmak | İlan sitesi Kurulum Hizmeti

Full Kurulum (.com Domain + Hosting)  2400 TL (KDV Dahil Değildir)
Sahibinden Gibi Site Kurmak | İlan Sitesi Kurmak
Sahibinden Gibi Site Kurmak | İlan Sitesi Kurmak

Sahibinden Tarzı Site Demosu:


 

Adınıza veya firmanıza fatura kesilir.

Sahibinden Gibi Site Kurmak

Ticaret hayatına yeni yeni atılanlar bir sitenin nasıl kurulacağı konusunda yeterli bilgiye sahip olmadıklarından dolayı, profesyonel hizmet sunan firmalardan yardım almaktadır. Özellikle ilgili ürünleri satışa çıkarmak ve bu nedenle Sahibinden Gibi Site Kurmak isteyenler seotasarim.net  gibi uygun fiyat veren ve kaliteli hizmet sunan firmaları tercih etmelidir. Çünkü kaliteli bir site için, birçok paketin ve hizmetin sunulması gerekir.

Sahibinden tarzı kurulum hizmeti sunarak müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını karşılıyoruz. E-ticaret siteleri için c2c gibi paketleri kullanarak site kuruyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte full site olacak şekilde paket kullanımı yapıyor ve Sahibinden tarzı site yaparak sizlere teslim ediyoruz. Bu yüzden araştırma sonucu firmamıza ulaştıysanız eğer kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

İlan Sitesi Kurmak

İlan sitesi kurmak – E-ticaret türleri arasında c2c altyapısı ile oluşturulan Sahibinden ve türevleri gibi siteler, kullanıcılarına satın alma ve satış yapma işlemlerinin yapılmasına yardımcı olur. Bu yüzden Sahibinden kurulumu yaptırmak isteyenler için öncelikle çalışmalarımızda nasıl ilerlediğimizi ve neler yaptığımızı belirtiyoruz. Ardından üyelik, planlar, sanal pos gibi çalışmaları başarılı bir şekilde oluşturarak sizlere teslim ediyoruz.

Ardından sitenin işletilmesi, kullanılması konusunda sizlere yardımcı olarak ürünlerin alış ve satış işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Böylece ilan sitesi kurmak istiyorum diyenler firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir. İlan sitenizi genişletmek ve sitenize trafik çekmek için ücretsiz olarak Google reklam hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede hem satışlarınız artmış olur hem de daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmuş olursunuz.

Sahibinden Benzeri Site Kurmak

Web sitesini yöneterek gelir elde etmek isteyenler için, e- ticaret kurulumu konusunda en uygun fiyat sunan firma olarak piyasada yer almaktayız. İlan sitesi kurmak isteyenler için öncelikli amacımız, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sahibinden tarzı site kurmak isteyenler için, müşteri isteğine göre hazır yazılım veya özel yazılım hizmeti sunuyoruz. Fakat özel yazılım projesi yeni baştan oluşturulduğu için, özel yazılım projeleri daha maliyetli olabiliyor.

Bu nedenle genellikle hazır yazılımlar tercih edilmektedir. Hazır yazılım hizmeti sayesinde kullanıcılar hem maddi hem de zaman açısından avantaj sağlamaktadır.  Böylece alıcı ve satıcının olduğu bir site hazırlamak daha kolay hale gelmiştir.  Sahibinden gibi site kurmak isteyen müşterilerimize özel uygun fiyat politikası kapsamında hizmet sunuyoruz. Hazırlamış olduğumuz tüm yazılımlar siteleri uzun yıllar boyunca ayakta tutabilme özelliğine sahiptir. Böylece firmamız üzerinden site kurulumu yaptırmaya başladığınız günden itibaren projenizi yavaş yavaş ilerletecek ve birçok satış yapan sitelerin önüne geçerek daha fazla kitleye hitap etmeye başlayacaksınız.

Sahibinden Gibi Site Kurmak

Sahibinden Gibi Site Kurulum Hizmeti: c2c e ticaret, c2c e ticaret paketleri sahibinden tarzı site kurmak, c2c e ticaret sitesi kurmak, c2c e ticaret yazılımı, c2c full site, c2c paketleri, sahibinden benzeri, sahibinden benzeri site yapmak, sahibinden com gibi site kurmak, sahibinden gibi site kurmak, Sahibinden Tarzı Seri İlan Sitesi, sahibinden tarzı site, Sahibinden Tarzı Site kurulum.

Sizin Aradıklarınız;

  • sahibinden tarzı site kurmak
  • Sahibinden Tarzı Seri İlan Sitesi
  • Sahibinden Tarzı Site kurulum
  • Sahibinden tarzı site yapmak
  • sahibinden com gibi site kurmak
  • sahibinden gibi bir site kurmak
  • ilan sitesi kurmak

Diğer hizmet başlıkları; E ticaret sitesi fiyatlarıweb sitesi fiyatları

2 yorum