OpenCart Nedir?

OpenCart Nedir?

OpenCart Hakkında Genel Bilgiler

Günümüzde kişi ve şirketler artık e-ticaret üzerinden işlerini yürütüyor, ürünlerini tanıtıyor ve daha fazla insana ulaşmayı bu yolla hedefliyorlar. Ancak web sitesi tasarımı ve kodlaması sırasında yardıma ihtiyaçları oluyor. Bu durumda profesyonellerin el atması gerekiyor. Tek başlarına bu süreç ile başa çıkmak çok zordur. Aslında bu durumu çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz. E-ticaret sitesi oluşturma sürecini zorlanmadan atlatabilmeniz mümkün. İşte size o kolaylığı sağlayan platform; OpenCart’tan başkası değildir. Ücretsizdir, kurulumu da kolaydır.

E-Ticaret Amaçlı Web Sitesi için OpenCart

İşini internete taşımayı amaçlayan, e-ticaret yapmak isteyen, hedefledikleri müşterilere ulaşmak, ürünlerini tanıtmak, büyümek isteyen ve daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan web sitesi kullanıcıları için tasarlanan PHP tabanlı bu sistem, ücretsiz bir platformdur. Açık kodlu olmasından dolayı size yenilenebilir web sitesi altyapısı sunar. Arkadaş canlısı ara yüzü ile e-ticaret sektöründe tercih edilenler arasında yer alır. Gelin şimdi de biraz faydalarına değinelim.

Web Sitesi İçin Faydaları

  • İlk aklınıza gelen şey tabi ki daha çok müşteriye ürünlerinizi tanıtabilmesidir.
  • PHP tabanlı olduğu için kolaylıkla sitenizi geliştirebilirsiniz.
  • Ürünlerinizi sınırsızca paylaşır, kategorilere ayırabilirsiniz.
  • Ürünleriniz için pazarlama modülü, ödeme yönetim modülü ve kargo yönetim sistemi

gibi pek çok modül ile müşterilerinize ayrıcalıklı ve kolay alışveriş sağlayabilirsiniz. Siz de e-ticarete atılmayı düşünüyorsanız. Size böyle bir hizmetten yararlanmanın kalitesini yaşamayı tavsiye ediyorum. Kendini kanıtlamış ve kalitesini göstermiş bir platformdur.

seotasarim.net olarak, en çok kullanılan CMS yazılımı olan wordpress kullanmaktayız. Bu yazılım ile kodlanmış bir tasarıma ihtiyacınız varsa e ticaret sitesi fiyatları linkinden uygun fiyatlarımıza bakabilirsiniz. Ayrıca wordpress yazılımı dünyadan en fazla kullanıcıya sahip olan yazılım türüdür.