Kağıthane Web Tasarım Hizmeti

Kağıthane Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Şirketi

Kağıthane Web Tasarım

Kağıthane web tasarım olarak İstanbul ilinde kurumsal firma veya bireysel müşterilerimize uygun fiyatlı web siteler kuruyoruz. Sürekli değişen teknolojiyi takip ederek, Google uyumlu web siteleri kurmak için altyapımızı sürekli geliştiriyoruz. Özellikle bir şirket veya bireysel müşterilerimiz için sunduğumuz özel yapım tasarımlar ile uygun fiyata profesyonel tasarımlar sunuyoruz. Piyasadaki birçok firmaya göre;  hızlı, güvenli, profesyonel, müşteri odaklı olmamız ve uygun fiyat prensibi ile öne çıkıyoruz.

Kağıthane Web Tasarım Olarak Farkımız

Birçoğumuz, web sitesi yaptırmak için fiyat istediğinde, karşısına çok değişik fiyat teklifleri ile karşılaşabiliyor. İnsanların aklına, acaba istediğim tarzda bir site yapabilecek mi sorusu ve verdiğim para gerçekten yerini bulacak mı, gibi sorular kafanızı durmadan meşgul edebilir. Biz Kağıthane web tasarımın sizlere sunduğumuz hizmet, diğer firmaların sunduğu hizmetten çok farklı. Başta şeffaf fiyat garantisi veriyoruz, kişiden kişiye veya firmadan firmaya fiyat tekliflerimizi yok, her firmaya aynı fiyatı veriyoruz. Web site örnekleri sunarak, bütçenize uygun veya sektörünüze uygun tasarımı seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu özelliğimiz sayesinde iş sonunda bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Hangi tasarımı seçtiyseniz o tasarımı, sektörünüze göre resimler ve özgün metinlerle size teslim ediyoruz.

profesyonel web site tasarımı

Ayrıca İstanbul web tasarım olarak başlıca prensiplerimiz; karşılıklı güven, profesyonellik, uygun fiyat prensibi ve şeffaflık. Bu doğrultuda, sektöre göre çok daha verimli bir çalışma alanımız oluyor. Müşterilerimize her zaman en üst düzey hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Kağıthane Web Tasarım Fiyatları

İstanbul hatta Türkiye’nin her yerindeki web tasarımcılar genellikle yüksek fiyatlara bu işi yapıyorlar. Biz ise uygun fiyat prensibini ilke edindik, bu demek olmuyor ki, biz kötü bir hizmet veriyoruz. Tam tersine piyasadaki rakiplerimize karşın daha profesyonel ve işin ehli olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca web tasarım firmaları genellikle fiyat konusunda şeffaf değiller. Kağıthane web tasarım her zaman sabit fiyat garantisi veriyor, fiyatlarımızı merak ediyorsanız, web sitesi fiyatları bağlantısına tıklayarak veya üst menüden web tasarım fiyatları bölümünden tasarım örneklerimize göz atabilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça makuldür ve gerekli bütün ayarlamalar yapılmaktadır.

Web Site Ayarlamalardan Kısaca Bahsetmek Gerekirse;

  • Özgün metinler hazırlanır; profesyonel editörlerimiz, sektörünüz ile alakalı araştırma yaptıktan sonra siteniz için en uygun metinleri hazırlarlar.
  • Profesyonel resimler bulunur; sektörünüz ile alakalı profesyonel görseller temin edilir.
  • Siteniz Google SEO ayarları yapılır; siteniz arama motorlarına göre optimize edilir. İç SEO ayarlamaları yapılarak, Google aramalarında üst sıralara çıkmanıza ön zemin hazırlarız.
  • SSL sertifikası; SSL sertifikası satın alınır. Güvenli internet olarak bilinen https ayarları yapılır.
  • Site içi hız ayarlamaları; sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sayfalarınızda gezinirken her hangi bir donma yaşanmaması için gerekli optimizasyonlar yapılır.
  • Özel mail hesabı; firmanıza ait özel mail hesabı oluşturulur.

Ayarlamaların detaylarına ulaşmak için, tasarımlarımızın sergilediğimiz sayfaya girerek ilgili ürünün açıklamalarından bakabilirsiniz. Ayrıca siteniz ile ilgili her türlü destek ve bilgi için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

DEMOLAR , ÖRNEKLER VE FİYATLAR İÇİN TIKLAYIN;
Web Tasarım Fiyatları