Ucuz Web Site Fiyatları Ne Kadar?

Ucuz Web Site Fiyatları Ne Kadar?

En Ucuz Web Sitesi Fiyatları

ucuz web site – ucuz web sitesi – ucuz web tasarım – en ucuz web sitesi fiyatları – en ucuz internet sitesi – ucuz internet sitesi.

Web sitesi kurlum fiyatları bir çok firmaya göre değişkenlik gösterir: Örneğin serbest çalışan bir web tasarımcının fiyatları farklı olacağı gibi,  bir çok firma masrafı olan kurumsal firmanın web sitesi fiyatları çok farklı olacaktır.

Ucuz Web Site

Peki en ucuz web sitesi fiyatları sunan bir firma veya serbest çalışan bir web tasarımcı gerçekten kaliteli bir iş çıkarabilme te mi? Başlangıçta herkesin aklında bu soru vardır. Ama gerçek şu ki; sitenin kalitesi, tamamen web tasarımcının vicdanına ve yeteneklerine kalmış bir durum. Bu nedenle çok para verip kalitesiz bir site de yaptırabilirsiniz, tam tersine çok ucuz fiyata yaptırdığınız web sitesi size çok fazla getiri sağlayabilir.

Burada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmakta.

Web Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Bir web sitesi yaptırmak istiyorsunuz ve kime yaptıracağınızı bilmiyorsunuz, internette bir çok firma ile görüştünüz veya sitelerini incelediniz. Ama kafanızda henüz bir şey oluşmadı. Bu noktada web tasarımcının sahip olması gereken bazı özellikleri olmalı.

  1. Öncelikle vergi levhası olan biri ile çalışmalısınız
  2. Web sitesi tasarımları ve demoları yeteri seviyede olmalı
  3. En can alıcı ve en önemli nokta ise SEO uyumlu olmalıdır, yani Google uyumluğu. Bu kriter  çok ama çok önemlidir. Bir site ne kadar pahalı olursa olsun, iç SEO’su yapılmamışsa çöpten bir farkı olmayacaktır. Bir çok kurumsal firma ve web tasarımcı bu noktaya dikkat etmiyor.

En ucuz web sitesi fiyatlarına bakmadan önce, site yaptıracağınız kişinin SEO bilgisini sorgulayın. Bu konuda işi vermeden önce sizin de biraz bilgiye sahip olmanız gerekmekte.

Fiyat listesi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Web Sitesi Fiyatları
 SİTE TÜRÜ  FİYAT
Tek Sayfa Web Site Kurulum  390 TL
Firma-Şirket  Sitesi Kurulum  790 TL
Tek Ürün Satış Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme-Sanal Pos)  850 TL
E-Ticaret Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)  950 TL
E-Ticaret Sitesi (Sanal pos Ödeme) + (Havale-Kapıda Ödeme)  1150 TL
Otel-Pansiyon (Rezervasyon) Web Sitesi Tasarımı  950 TL
Kısa süreliğine indirimli fiyatlardır.  %18 KDV DAHİL DEĞİLDİR
  • en ucuz web sitesi
  • en ucuz web sitesi fiyatları
  • ucuz web tasarım
  • en Ucuz web sitesi Kurma