E-Ticaret Web Sitesi Açmak – 2020

E-Ticaret Web Sitesi Açmak – 2020

E-Ticaret Web Sitesi Açmak

Günümüzde internet kullanımının artması ile birlikte e ticarette aynı ölçüde artmaktadır. Peki bir e ticaret sitesine sahip olmak sanıldığı kadar zor mu? Bu soruya yanıtlar bulmaya çalışacağız.

Seotasarim.net olarak sizlere profesyonel e ticaret siteleri kuruyor ve anahtar teslim olarak size iletiyoruz. Peki kurulumdan sonra ne olacak? İşte burada, sitenizi büyütüp müşteri çekme işi sizin yeteneklerinize kalıyor. Peki nereden başlamalısınız.

1- İlk önce vergi mükellefi olmanız gerekiyor. Bunun için bir muhasebeci ile görüşüp size en uygun şirketi kurmanız gerekecek.

2 – Bütçenize en uygun e ticaret sitesini kurulumunu yaptırmanız gerekecek. Biz size bu konuda yardımcı oluyoruz.

3- Sitenizi ürünlerinizi ekleyin; ürünlerinizi eklerken uygun SEO ayarları yaparak ve kategori bölümlerini doğru bir şekilde işlemeniz gerekecek. Bu çok zor bir aşama değildir, uygun başlık ve uygun anahtar kelimeleri seçtikten sonra işinizin büyük bir kısmı bitiyor. Ürünlerinizin uygun ölçüde resim boyutları olmalıdır. Resim boyutu hem sitenizi kasmayacak şekilde küçük olmalı hem de yükseklik ve genişlik bakımından standart olmalıdır.

4- Ürünlerinizi yerleştirdikten sonra, sıra geldi ürünlerinizi pazarlamaya. Pazarlamak için bir çok yöntem bulunmakta, bu yöntemlerden bazıları ise şöyle, instagram, facebook ve Google reklamları.

Google reklamları diğer reklam türlerine göre daha çok geri dönüşün olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum. Çünkü insanlar örneğin, bir Samsung telefon almak istediğinde arama yaparlar ve en uygun fiyatlı hangisi ise o ürünü seçip alışveriş yaparlar. Direk etkileşim olduğu için bu yöntem çok daha etkilidir.

Tabi siz yeteneklerinize güveniyorsanız, facabook ve instagram kullanarak da satış yapabilirsiniz.

5- Sitenizde alışveriş yapan kullanıcıların kredi kartı ve sanal pos kullanarak alışveriş yapması için online pos cihazınız olması gerekiyor. Bizin e ticaret sitesi paketlerimizde bu mevcut olup, kurulumu sizin için gerçekleştiriyoruz.

Eğer pos kullanmadan kapıda ödeme yöntemiyle veya havale-eft yöntemiyle satış yapmak istiyorsanız bu seçeneğiniz de mevcut.

Bu yazımızda seotasarim.net sitesi olarak, sizlere e ticaret sitesi açmak konulu yazımızı paylaştık. Sizde bir e ticaret sitesi açmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun e ticaret sitesi fiyatları hangisi ise bu bağlantıdan seçebilirsiniz. Demo E-Ticaret sitelerimizi inceleyebilir ve size uygun tasarımı seçerek satış yapmaya kısa sürede başlayabilirsiniz.

İlgili aramalar: E-Ticaret Web Sitesi Açmak – 2020, E Ticaret Sitesi Kurma Rehberi ve e ticaret sitesi kurmak istiyorum.