E Ticaret Sitesi Fiyatları : Profesyonel E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorum

E ticaret sitesi fiyatları – e ticaret sitesi fiyat – e ticaret sitesi satın al – e ticaret web sitesi fiyatları – eticaret sitesi fiyatları – e ticaret sitesi tasarımı.

E-TİCARET TASARIMLARIMIZ;  MOBİLYA, GİYİM, TAKI, AKSESUAR, OTO YEDEK PARÇA, GIDA, PETSHOP, KOZMETİK, ELEKTRONİK vb. HER TÜR SEKTÖRE UYGUNDUR. 

★E-TİCARET SİTESİ KURULUM FİYATLARI★
 SİTE TÜRÜ  FİYAT
★ Tek Ürün Sitesi (Sanal pos Ödeme) + (Havale-Kapıda Ödeme)  1100 TL
★ E-Ticaret Sitesi (Havale-Kapıda Ödeme)  1450 TL
★ E-Ticaret Sitesi (Sanal pos Ödeme) + (Havale-Kapıda Ödeme)  1650 TL
★ Kısa süreliğine indirimli fiyatlar.  %18 KDV DAHİL DEĞİLDİR

  

E-Ticaret Sitesi Kurulum Süreci Nasıl İşler?

 • Anlaşma sağlandıktan sonra ödeme alınır. (Ödeme; Havale/EFT veya Kredi Kartı/Banka kartı ile yapılabilmektedir.)
 • Tasarım belirlendikten sonra, alan adı(.com) seçilir.
 • Kurulum ortalama 5-7 iş günü içinde tamamlanır.
 • Kurulumdan sonra; site kullanımı hakkında detaylı eğitim videosu hazırlanıp, admin şifreleri ile birlikte teslim edilir.

Herhangi bir sorun olduğunda veya bilgi almak istediğinizde Whatsapp ve telefon ile destek alabilirsiniz.

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Kurulum Hizmeti

E ticaret sitesi fiyatları – Profesyonel E-Ticaret sitesi kurulum hizmeti vermekteyim. Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde internet kullanımı hızla artmakta. Bu sebepten dolayı insanlar alış veriş yapmak için E Ticaret sitelerini kullanmaktadır.
Sizleri çok uygun fiyatlara E Ticaret sitesi sahibi yapıyorum. Her satış sektörüne uygun tasarımlarımla, sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyorum.
Fiyat politikamız üstte belirtilen tablo içerinde yer almaktadır. Almış olduğunuz hizmetin içerisinde;
* Sanal pos (pakete göre değişmektedir)
* Havale ve kapıda ödeme seçenekleri ve bir çok özellik bulunmaktadır.
Kurduğum E-Ticaret siteleri; Google ve diğer arama motorlarına tamamen uyumludur. Bu sayede sitenizi SEO konusunda diğer rakiplerinize göre bir kaç adım önde olacak. Site içi SEO ayarları e ticaret paketi fark etmeksizin profesyonelce uygulanmaktadır.
Tasarımlarımız tamamı Mobil Uyumlu (Responsive) kodlama yapısına sahiptir. Bu özellik ile siteniz, cihaz fark etmeksizin her cihazın boyutuna göre şekil alır. Resimler, menüler, yazılar vb. ögeler cihaza göre şekil aldığından dolayı alışveriş yapmak isteyen kullanıcılara kolay ve pratik bir deneyim sağlayacaktır.
E Ticaret paketlerimizden faydalanmak için iletişim kanallarından irtibata geçebilirsiniz.

E-Ticaretin Teknoloji ile Gelişimi

mobil uyumlu web tasarım slider

Günümüzde teknoloji için yaşamımızı kolaylaştıran bir araç olduğunu söyleyebiliriz.  Teknolojiyi hayatımızın her alanında kullanırız. Tıp alanı, sağlık, eğitim, elektronik eşyalarda, ulaşımda ve daha birçok alan ve sektörde teknolojinin etkisini görmekteyiz. Bunun yanında sosyal mecralarda kullanıcı sayılarının artması da teknoloji ile bağdaştırılabilir.
Yaklaşık 15 yıl kadar sosyal medya araçları ve web siteleri üzerinden alışveriş yapabilmekteyiz. Bunun günümüzde çok daha fazla artmasının bir çok sebebi bulunmakta. Bu sebeplerin başında; insanların artık hem gelişen teknolojiye hem de yoğun hayat maratonuna uyum sağlamaya çalışmasıdır. E ticaret siteleri sayesinde alışveriş yapmak çok daha kolaydır.

E-Ticaret Nedir?

E-ticaret: mal veya hizmet alım-satım işlemlerinin online olarak internet üzerinden yapılmasıdır. Tamamen dijital ortamlardan yapılan ticarete verilen isimdir. Peki e-ticaret üzerinden neler alınabilir? Bu soru ile oldukça sık karşılaşmaktayız. E- ticaret sistemi 1995 yılında ortaya çıkmıştır ve günümüze gelene kadar sürekli gelişme göstermiştir. E-Ticaret ile her türlü ihtiyacınızı dijital ortamlardan karşılayabiliyoruz.
Örnek verecek olursak;
 • Arabaların satışları,
 • Giyim,
 • Market ihtiyaçlarınızı,
 • Elektronik eşyalar,
 • Müzik aletleri,
 • Birçok marka ve butiğin ürünlerini,
 • Çocuk ürünlerini,
 • Mobilyaları,
 • Kırtasiye ürünlerini,
 • Alt yapı malzemelerini,
 • Doğal ürünleri,
 • Süs eşyalarını,
hediyelik eşyalarını vb. Kısacası günlük hayatımızda ihtiyacımız olan her şeyin internet üzerinden satışı yapılmaktadır. Bu dijital ortamın hepsine de E- Ticaret diyoruz.

E- Ticaret Nasıl Gelişti?

E- ticaretin nasıl gelişmeye başladığına değinirsek; önce ilk ortaya nasıl çıktığına bakmamız gerekir. E-ticaret 1980 yıllarında ortaya çıkmıştır. Tam olarak günümüzdeki e- ticaret gibi işlev görmemiştir. O zamanın imkânlarında bir veri aktarımı yani, şirketler arasındaki veri transferlerinin yapılması ile ortaya çıkmıştır. Bu yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlayan bu işlem. Şirketler için büyük kolaylıklar sağladığı için geliştirilmeye çalışılmıştır. Bu yıllarda e ticareti yalnızca kamu kurumları kullanırdı. Zamanla bankalar, yayın evleri, teknoloji ürünleri satan marketler vb. kurumlarda kullanmaya başlamıştır. Bu gelişim halk tarafından oldukça fazla itibar görmüştür. E ticaret sitesi fiyatları.
Kullanıcı sayılarının artması ve internetin yaygınlaşmaya başlaması ile 1995 yılını bulmuştur. Bu dönemde E- ticaret adını almış ve birçok sektör hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde kullandığımız e- ticaret siteleri bu halini ilk olarak 1997 yılında almıştır. Bu yıl bu hizmeti veren sektörler iki katına çıkmıştır. Ek olarak, pazarlama, sigorta, butikler, eşya satışı yapan marketler gibi alanlar da e ticaret ile girişimciliğe başlamıştır.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Ne Kadardır?

E ticaret sitesi fiyatları da hazır e- ticaret sitesi ise daha uygun olabilmektedir. Piyasada fiyatlar ortalama 4000-10.000 Türk lirasından başlamaktadır.

E Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

profesyonel e ticaret sitesi slider1

İnsanlar fiyat ve kargo avantajından dolayı artık ürünlerini internetten almayı tercih ediyor. Her geçen yıl internetten alışveriş yapılma oranı kat ve kat artıyor. Durum böyle olunca e-ticaret insanlara güzel paralar kazanma fırsatı yaratıyor. E-ticaret sitesi kurmak düşük bütçeler ile büyük paralar kazanma kapısını insanlara açıyor. Web sitesi aracılığı ile binlerce müşteriye kolayca ulaşılabilir ve ürünlerinizi tüm dünyaya satabilirsiniz.

E ticaret sitesi fiyatları

E ticaret sitesi fiyatları – Ürünlerini daha hızlı satmak için e ticaret sitesi kurmak istiyorum diyorsanız çok doğru bir yolda olduğunuzu söyleyebilirim. E ticaret sayesinden web sitenize gelen kullanıcılara tüm ürünlerinizi sergileyebilir dükkân kirası ve belli bir bölgeye bağlı kalmaktan kurtulabilirsiniz. Kolay adımlarla sizde internetten satış yapmaya başlayabilir ve bunun getirdiği kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

• Aldığın ürünün kapına gelmesi,
• Daha uygun fiyata satın alabilme imkânı,
• Kolayca ürünleri karşılaştırabilme fırsatı,

Bu gibi birçok sebep internetten alışverişi diğer türlü alışveriş yöntemlerinden ayırdı. Sizde e ticaret sitesi kurarak bu büyük pastadan payınızı alabilirsiniz. Üstelik dükkân açmak gibi büyük paralar harcamanıza gerek yok.

Sitenizi yaptırdıktan sonra gerekli seo ve reklam çalışmaları ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Üstelik müşterileriniz sitenizden 7 gün 24 saat alışveriş yapabilir bu da size ekstra kazanç getirmektedir. Sitenizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden kontrol edebilir bu sayede özgür bir çalışma modeline sahip olabilirsiniz. Herkes kendi işinin patronu olmak ister, e ticaret bunun en güzel ve en risksiz halidir. Harcanan düşük paralar ile büyük kazançlar için e ticaret sitesi kurmak mantıklı bir tercih olacaktır.

Web sitesi fiyatları listemize göz atmayı lütfen unutmayın.