Blogger Nedir? 

Blogger Nedir? 

Blogger Nedir

Bir yeni meslekler arasına katılmayı hak kazanan meslek daha! Blog yazarlığı… Yazarlığınıza güveniyor, seçtiğiniz konular üzerinden beğenilen yazılar yazıyorsanız bu yeteceğinizi Blogger web sitesinde de gösterebilirsiniz. Ya da hiç tecrübeniz yok ama bu işi yapmak istiyor ve kendinize güveniyor musunuz? Yine de siteyi ziyaret edin! Oturumunuzu açın ve kendinizi gösterin. Acemi olmanız önemli değil. Yazım kurallarına hakim ve her cümleniniz birbiri ile bağlantılı, sürükleyici bir yazı yazıyorsanız bu sunulan hizmetten yararlanmanızı tavsiye ederim.

Blogger Web Sitesi Ayrıcalığıyla Yazma

Blog yazarı olmak için ilk adımınızı ücretsiz olan bu platformda atabilirsiniz. Hiçbir şekilde harcama yapmadan hesabınızı açtığınızda; size özel bir blog adresi verilir eğer o adresi blogyazarı.com yerine blogyazarı.net ile değiştirmek isterseniz bunun için ufak bir ücret ödemeniz gerekebilir. Hesabınızda yazdığınız konulara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu ufak dengesizlikleri olan site kontrolünüz dışında hesabınızı kapatabilir. Aslında hesabınızın yönetimi siz de değil sitenin elindedir. Bu açıdan baktığımız zaman sitenin olumsuz yönleri biraz fazla. Ama web sitesi ile anlaşma sağlayabilir ve yeniden hesabınız açtırabilirsiniz de… Tek yapmanız gereken ne yazılmalı ne yazılmamalı bunu bilmektir. Dikkatli olmanızı öneririm.

Sizi uyardığım konu asla sizi yazarlığınızdan caydırmasın. Google tarafından üretlen bu sitenin şu an 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunmakta. Siz de o 2 milyondan biri olun ve yazılarınızı herkese ulaştırın.