Avcılar Web Tasarım Hizmeti

Avcılar Web Tasarım Hizmeti

web sitesi fiyatları

Avcılar Web Tasarım

Avcılar web tasarım: Kurumsal veya bireysel tüm müşterilerimiz için özel olarak hazırlanmış uygun fiyatlı tasarımlarımıza göz atın. Sürekli gelişen altyapımızla, Google güncellemelerini, yeni yazılım tekniklerini ve tasarımları yakından takip ediyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere şık ve yeni teknolojiye ayak uyduran tasarımlar ürettik. Tasarımlarımız bütün sektörler için uygun hale getirilerek, profesyonel olarak kodlanarak ve kullanıcı dostu ara yüzlerle zenginleştirilmiştir. Ayrıca SEO uzmanı olmamızdan dolayı, web site tasarımlarımız Google dostudur ve bütün SEO ayarlamaları yapılmıştır.

Neden Avcılar Web Tasarım?

Avcılar Web Tasarım, piyasadaki diğer web tasarımcılardan ayıran bir takım özellikleri mevcut. Birçok web tasarımcının fiyat politikası değişkenlik gösteriyor. Bunu biraz açacak olursak;  tasarım firmaları, bir tasarımı kişiden kişiye değişen fiyatlarla sunuyorlar, yani parasının çok olduğunu düşündüğü bir firmaya ayrı bir fiyat, parasının az olduğunu düşündüğü firmaya ayrı bir fiyat sunuyorlar. Yani sabit bir fiyat politikaları bulunmuyor. Avcılar web tasarım olarak bizim fiyatlarımız tamamen şeffaftır, herkese aynı fiyat politikasını sunuyoruz. Ayrıca fiyatlandırma yaparken, müşteri odaklı düşündüğümüz için en düşük fiyatı uyguluyoruz. Bu bizim piyasada en çok iş yapan firma konumuna taşıyor. Ayrıca bizi diğer firmalardan ayıran bazı prensiplerimiz bulunmakta. Bu prensipler; müşteri odaklı olmamız, uygun fiyat politikası, SEO uzmanı olmamız ve sürekli yenilikçi düşünmemiz.

profesyonel web site tasarımı
profesyonel web site tasarımı

Web tasarımı yaptırmak isteyenlerin aklını karıştıran bir takım sorunları anlıyor ve bu sorunları ortadan kaldıran çözümler üretiyoruz. Bu sorunların başında, iyi bir tasarımın nasıl bulunacağı; bir web tasarımcı ile anlaştınız ve size güzel bir site kuracağını söyledi. İş sonunda istediğiniz gibi bir tasarım ile karşılaşamadığınızda, durum tam anlamıyla fiyasko olacaktır. Biz bu sorunun üstesinden gelmek için sizlere sunduğumuz profesyonel web sitelerden dilediğinizi seçme olanağı sağlıyoruz. İş sonun da herhangi bir problem yaşama sorununuz ortadan kalkıyor. Hangi tasarımı seçtiyseniz o tasarımı sektörünüze göre, resim ve metinleri siteye ekliyoruz. Yani sektörünüze göre optimize ediyoruz. Sonuç olarak her hangi bir sürpriz sonla karşılaşmıyorsunuz.

Avcılar Web Tasarım Fiyatları

Ülke genelinde web sitesi kurdurma maliyetleri oldukça yüksek seviyede. Bir web tasarımcı, kurumsal bir web sitesi için 1.000 Liradan 30.000 Liraya kadar fiyat teklifinde bulunabiliyor. Fiyatları çok yüksek tutuyorlar ve tasarımcının iyi bir iş çıkarıp çıkaramayacağı muamma. Ülke geneline göre Avcılar web tasarım, düşük fiyat politikasını benimsemiştir. Ayrıca web sitenizi kurduğumuzda, ileride bir sorun veya görüşünüz olduğunda bizimle iletişim kurabileceksiniz. Sürekli olarak sizinle irtibat halinde olacağız.

Yıllık yenileme ücreti ise sadece 20$ . Dünyanın her yerinde alan adı ve sunucu ücretleri dolar kurundan hesaplandığı için bu fiyatı uygulama gereği duyduk. Birçok firma sunucu ve alan adı ücretlerini, 100 dolar civarında hesaplıyor, hatta 200 dolar olarak hesaplayan firmalar da mevcut. Yıllık yenileme ücretlerimiz diğer firmalara göre oldukça düşük seviyededir.

Neden Profesyonel Bir Web Tasarıma İhtiyacınız Var?

Teknolojinin hızlı bir şekilde geliştiği bir dönemdeyiz. Sürekli yenilenen satış yöntemleri ve gelişen satış stratejileri firmalardaki rekabeti kızıştırıyor. Bir web sitenizin olması size büyük artılar kazandırır.

Maddeler halinde neden profesyonel bir web tasarıma ihtiyacınız olduğundan bahsedecek olursak;

  • Reklam türlerine göre ve mağaza açma gibi türlere göre maliyeti çok düşüktür.
  • Dünyanın her yerinden ziyaretçiler alma potansiyeliniz olduğu için pazarınızı büyütme olanağına sahipsiniz.
  • Eleman tutma gibi maliyetleriniz olmayacak.
  • Ürünleriniz sürekli olarak tanıtacağınız bir platformunuz olacak.
  • Konforlu bir şekilde, siz başında olmasanız bile müşteriler ürün veya hizmetlerinizi inceleyebilecek.
  • Günün her saati ve haftanın her günü açık bir mağazanız olacak.
  • Diğer rakiplerinize göre prestij sahibi olacaksınız.
  • Kurumsal kimliğinizi iyi bir şekilde tanıtma olanağınız olacak.
  • Web sitesi olmayan rakiplerinize göre bir adım önde olacaksınız.

Sonuç olarak; kurumsal, bireysel veya kobi olun mutlaka kurumsal kimliğinizi olumlu yönde etkileyecek bir web tasarıma sahip olmanız gerekiyor. Uygun fiyatlarımızı ve site örneklerimizi görmek için, e-ticatet sitesi fiyatları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Sizlere hizmet için Avcılar web tasarım hep burada olacak. Bizimle 7/24 günün her saati bilgi almak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

E ticaret sitesi fiyatları için link: https://www.serdalergul.com/e-ticaret-sitesi-fiyatlari/

2 yorum

  1. Web tasarım fiyatları bir çok firmada çok yüksek. Adamlar sanki atomu parçalayıp elimize veriyorlar. 5000 lira bir web sitesi için çok fazla. Sizin fiyatlarınız oldukça uygun fiyatlı ve gayette şık tasarımlara sahipler.