Android Mobil Uygulama (WebView) Hizmeti

Android Mobil Uygulama (WebView) Hizmeti

Android Mobil Uygulama (WebView) Hizmeti2

Uygun Fiyata Android Mobil Uygulama (WebView) yapım hizmeti veriyoruz.

Android Mobil Uygulama (WebView) Hizmeti2

WebView Android Mobil Uygulama Nedir?

Html sayfalarının görüntülenmesine yardımcı olan WebView, uzak sunuculardaki sayfaların görüntülenmesine yardımcı olmaktadır. Böylece kullanıcılar bileşen sayesinde artık uygulamadan çıkma gereksinimi duymadan sayfalarını kolay bir şekilde görüntüleyebiliyor.  Çoklu bir uygulama olan WebView sayesinde artık insanlar hızlı bir şekilde ios veya android uygulama yaparak uygulamalarını yönetebiliyor. Kullanıcısına kolay kullanım hizmeti sunarak birkaç adımla istenilen uygulamaların yapılmasına yardımcı olan WebView sayesinde artık mobil uyumlu şekilde site sahibi olan kişiler dört dörtlük bir uygulama yaparak uygulamayı geliştirebiliyor. Böylece uygulama içerisine entegre edilebilecek sitenin bulunması sonucu mobil uygulama geliştirmek diğer uygulamalara oranla daha kolay hale gelmiştir.

Android Mobil Uygulama Hizmeti

WebView uygulaması ile açılmak istenen web siteleri artık mobil cihazlar üzerinden sorunsuz bir şekilde açılmaktadır. Web sitelerinin mobil uyumlu olmaları halinde çalıştırılmak istenen uygulama, sitelerin responsive yapıda olmasıyla dört dörtlük hizmet sunacaktır. Fakat açılmak istenen site, istenilen yapıda değilse ekran boyutu kendiliğinden küçüleceği içini kullanıcıların ekranı yakınlaştırma özelliğini kullanmaları gerekir.

Mobil Uygulama Geliştirme Aşamaları

WebView sayesinde kendisini geliştirmek ve daha fazla kitleye hitap ederek mobil uygulama geliştirmek isteyenlerin bazı konulara dikkat ederek uygulamayı yapmaları gerekir. Android mobil uygulama hizmeti doğrultusunda kullanıcıların uygulama geliştirirken yapmaları gereken aşamalar şöyledir:

  • Web sitesinin mobil uygulamasının açılmasının ardından şablon seçimi yapılmalı,
  • Html özelliği sayesinde İframe kullanılmalı
  • İframe kod sonrasında menü ve üst bar kaldırılmalı,

Oldukça basit yöntemler sayesinde mobil uygulama daha çok geliştirilerek kullanılabilir hale getirilebilir. Böylece android uygulamalarda açılmak istenen web sitesi WebView sayesinde kolay işlemler yapılarak açılabiliyor. Oldukça yaygın bir kullanım olan WebView, Html5 doğrultusunda kullanıcıya siteleri gösteriyor. Böylece WebView bileşenleri sayesinde kullanıcı artık uygulamayı kapatmadan siteye yönlendirme yapabiliyor.


Örnek Uygulamalar;

1- Derslig
2- Pc Webim


Hizmet Fiyat
Android Mobil Uygulama (WebView) 2000 TL
Android Mobil Uygulama Google Play’e Ekleme Hizmeti 800 TL

Google Play Geliştiricilerden Android Mobil Uygulama eklemek için, 25 Dolar ücret almaktadır. Biz hem sizin uğraşmamanız hemde fazla ücret ödememeniz için Android Mobil Uygulamanızı Google Play’e Ekleme hizmetini 250 TL’ye yapmaktayız.

Açıklama: mobil uygulama yaptırmak,e ticaret mobil uygulama fiyatları, mobil uygulama fiyatları, mobil uygulama yaptırma fiyatları, uygulama yaptırmak, android uygulama fiyatları, mobil uygulama ücretleri,  mobil uygulama yaptırmak istiyorum,  android uygulama yaptırma, android uygulama yaptırma fiyatları


Sunmuş olduğumuz diğer hizmetler;

Profesyonel web sitesi ve e ticaret sitesi kurulum hizmeti.

2 yorum