100 TL ye web Sitesi | Kurulumu

100 TL ye web Sitesi | Kurulumu

teblet ve mobil uyumlu web sitesi kurulum

100 TL ye web Sitesi olur mu?

100 TL ye web Sitesi – En ucuz web sitesi fiyatları nereden bulunur ve hangi site ucuz fiyata web tasarımı yapıyor diye merak ediyorsanız bu yazımız sizin için hazırlandı.

Piyasada bir çok web tasarımcı bulunmakta, bu tasarımcılar genellikle çok yüksek fiyatlara bu işi yapıyorlar. Peki 100 tl web sitesi için gerçekten iyi bir tasarım çıkar mı ? Tabi ki buluna bilir ama bu fiyata sadece tasarımı alabilirsiniz. Yani site kurdurmanın fiyatı 100 lira olmaz. Bu durumu açıklamak gerekirse web sitesi fiyatları genellikle siteyi baştan sona bütün ayarlamaları yapılarak kurulan bir hizmettir.

web tasarımcı
100 TL ye web Sitesi

100 TL ye web Sitesi

100 TL ye web Sitesi – Site kurdurmanın belli başlı maliyetleri vardır. Bu maliyetlerin bazılarını sayacak olursak; sitenin adını oluşturan domain ücreti, web sitenin dosyalarının bulunduğu sunucu veya hosting ücreti ve istenirse ssl sertifikası ücretleri gibi. Gördüğünüz bu 3 ücretin maliyeti min 200 TL’dir. Bir web tasarımcı bir site kurduğunda cebinden ortalama 200 tl çıkıyor, üzerine karını ve emeğinin ücretini koyduğunda minimum 300 TL alması gerekiyor. Yani Bir site kurulduğunda en az karı ile 300 tlye bu iş yapılır. Bu tasarımlar genellikle tek sayfadan oluşur ve içerik ve kalite bakımında çok vasat bir site projesi olur. Yani 100 tl web sitesi yada 150 tl ye web sitesi kurdurmak neredeyse imkansızdır.

İyi bir web tasarımcı ile çalışmak istiyorsanız üstte verdiğim web site fiyatları linkinden web tasarımcının sitesini inceleyebilirsiniz. Bu iş her işte olduğu gibi profesyonel yönetilmesi gereken bir iş. Bu yüzden her işi iyi bilen birine vermekte fayda var.